مقالاتی در مورد: آشنایی با بیت‌پین

بیت‌پین چیست و چگونه به بیت‌پین اعتماد کنیم؟بیت‌پین چیست؟شرکت دانش‌بنیان بیت‌پین، به‌صورت خاص و تخصصی در زمینه فناوری بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال فعالیت دارد. بیت‌پین بازاری بدون واسطه برای کاربران به وجود می‌آورد که در آن می‌توانند به‌راحتی از یکدیگر ارز دیجیتال خریداری کرده و یا بفروشند. بیت‌پین سعی کرده با توجه به استانداردهای بین‌المللی، پلتفرمی با هدف رقابت با پلتفرم‌های بین‌المللی طراحی کرده و در عین حال، سادگی و قابلیت استفاده برای کاربران ایرانی را فراهم آورد. بیت‌پین خریداران و فروشندگان را بدون واسطه به هم متصل می‌کند و این باعث می‌شود تا خریداران بتوانند با بهترین قیمت ارز دیجیتال خریداری کرده و فروشندگان بتوانند با قیمت مورد نظر خود ارز دیجیتال خود را بفروشند. پلتفرم معاملاتی بیت‌پین سعی دارد با ارائه زیرساخت قدرتمند، هسته معاملاتی هوشمند با ویژگی‌های پلتفرم‌های شناخته شده در جهان و ایجاد استانداردهای فنی و غیرفنی در زمینه امنیت کیف‌پول، خدماتی با کیفیت برای کاربران ایرانی فراهم کند. این پلتفرم دارای بازارهای متفاوت با جفت‌ارزهای متنوع بوده و در سه پلتفرم اندروید، iOS و وب برای کاربران قابل استفاده است.
* ارائه سیستم سفار‌ش‌گذاری حرفه‌ای به صورت Stop-Limit و OCO
* پشتیبانی حرفه‌ای به‌صورت ۲۴ ساعته در همه روز سال
* کیف پول امن (استفاده از مجموعه ابزارهای فنی و تکنیک‌هایی مانند ذخیره سرد)
* آموزش‌های کاربردی و آگاه‌سازی کاربران با آکادمی بیت‌پین
* ارائه سیستم درآمدزایی و دعوت از دوستان
* کم‌ترین کارمزد در بازار
* بستر امن برای تبادل و ایجاد فضای بدون واسطه
* ایجاد بستری برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال
* انتخاب به‌عنوان شرکت دانش‌بنیان در منطقه آزاد تجاری و اقتصادی انزلی

چگونه به بیت‌پین اعتماد کنم؟بیت‌پین پلتفرمی تحت مالکیت شرکت «سنا ایمن مبادله» از زیرمجموعه‌های یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین هلدینگ‌های فناوری اطلاعات ایران است. همچنین، این شرکت متکی به مجموعه سهام‌داران حقیقی و حقوقی مطرح و صاحب‌نام است. تیم بیت‌پین از مجموعه دانش‌آموختگان، اعضای هیئت علمی و خبرگان دانشگاه شریف و تهران تشکیل شده و با تکیه بر علم روز دنیا و تجربه کاری در سطح ملی و بین‌المللی، پلتفرمی امن و مطمئن برای خریدوفروش ارز دیجیتال در کشور ایجاد کرده‌اند. ضمن جدید بودن بحث ارزهای دیجیتال و جذابیت فوق‌العاده آن‌ها، هنوز خلاء‌های قانونی در این زمینه در ایران وجود دارد و قانونی به آن‌ها اختصاص نیافته است. با این حال، طی مصوبه هیئت دولت خریدوفروش ارزهای دیجیتال در کشور بلامانع است و سرمایه‌گذاران می‌توانند به‌راحتی و بدون مشکل در این زمینه فعالیت کنند. نهادهای دولتی و حاکمیتی فراوانی در قالب کارگروه‌ها در زمینه ارز دیجیتال و فناوری بلاک‌چین فعالیت دارند و یکی از این کارگروه‌ها، کارگروه مخصوص ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

«پلتفرم بیت‌پین تنها پلتفرم معاملات کشور عضو و دارای نماینده قانونی در کمیته ارز دیجیتال و بلاک‌چین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است»
بیت‌پین با تکیه بر سابقه اجرایی سهام‌داران خود و سرمایه اجتماعی کاربران خود، به پایگاه قابل اعتماد و امن برای سرمایه‌گذاران حوزه رمزارزها تبدیل شده است. این شرکت خود را مسئول در قبال سوالات و ابهامات مشتریان می‌داند و به‌صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته پاسخگوی مشکلات و مسائل کاربران خود است.

تلفن امور اداری 02128428602

به روز شده در: 10/08/2022

این مقاله مفید بود؟

بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

لغو

خیلی ممنون!