مقالاتی در مورد: گزارشات و تاریخچه

چگونه از تاریخچه حساب کاربری استفاده کنم؟

تاریخچه حساب کاربری بیت‌پین، جزئیات فعالیت شما را در بیت‌پین نشان می‌دهد و از 4 بخش سفارشات، معاملات، واریز و برداشت تشکیل شده است.


سفارشاتبخش سفارشات تمامی فعالیت‌های شما را در خرید آسان، تبدیل ته مانده به تومان و پلتفرم معاملاتی نشان می‌دهد. در این بخش می‌توانید سفارشات خود به‌همراه قیمت و سایر جزئیات مشاهده کنید.همچنین در این بخش می‌توانید سفارشات خود را از بخش مشخص شده در تصویر زیر فیلتر کنید و به‌صورت بهینه سفارشات مدنظر خود را مشاهده کنید.


از ویژگی‌های دیگر این بخش گزارش سفارشات به‌صورت اکسل در بازه زمانی 3 ماه است که در صورت تمایل می‌توانید گزارش مدنظر خود را دانلود کنید.

معاملاتدر بخش معاملات می‌توانید فعالیت خود را فقط در بخش پلتفرم معاملاتی مشاهده کنید.

توجه : مبنای محاسبه قیمت نهایی معاملات همین قسمت است و شما قیمت نهایی معامله شده را در این بخش مشاهده می‌کنید.

تفاوت قسمت سفارشات و معاملات برای پلتفرم در این است که وقتی سفارشی می‌گذارید، آن سفارش به‌طور کلی در بخش سفارشات ثبت می‌شود ولی ممکن است آن سفارش با چندین کاربر معامله شود که هر معامله به‌صورت تفکیک شده به‌همراه قیمت تمام شده در قسمت معاملات قابل مشاهده است. در واقع قسمت معاملات، نحوه و چگونگی انجام سفارش شما را با جزئیات نشان می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای زیر مراجعه کنید:
تفاوت سفارش و معامله چیست؟همچنین در این قسمت هم به‌مانند قسمت سفارشات، می‌توانید معاملات خود را فیلتر کنید و گزارش 3 ماه از معاملات خود را به‌صورت اکسل دریافت کنید.

واریزدر بخش واریز می‌توانید همه واریزی‌های ارزی و ریالی خود را مشاهده کنید. اگر واریز موفق باشد به این معنی است که به کیف پول شما اضافه شده است.برداشتدر بخش برداشت کلیه برداشت‌های ارزی و ریالی شما ثبت شده است. در صورت موفق شدن برداشت‌های ارزی می‌توانید بر روی لینک تراکنش یا بلاکچین برای رهگیری انتقال، کلیک کنید و جزئیات انتقال را مشاهده کنید. برداشت‌های ریالی شما با گزینه لینک رسید قابل رهگیری است. بنابراین بر روی گزینه لینک رسید کلیک کنید و جزئیات برداشت ریالی خود را در درگاه مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید راهنمای زیر را مطالعه بفرمایید:
چگونه برداشت خود از بیت‌پین را رهگیری کنم؟

توجه: اگر برداشتی ناموفق شود (به‌دلایل مختلف) به این معنی است که آن دارایی به کیف پول بیت‌پین شما برگشت خورده است.

به روز شده در: 01/08/2022

این مقاله مفید بود؟

بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

لغو

خیلی ممنون!