مقالاتی در مورد: راهنمای اپلیکیشن بیت‌پین

چگونه گیفت کارت(کارت هدیه) بسازیم و استفاده کنیم؟

همان طور که از نامش پیداست، گیفت کارت کریپتویی بیت‌پین، یک کارت هدیه حاوی ارز دیجیتال، به هر میزانی که دوست دارید، است. برای ساخت و ارسال کارت هدیه ارز دیجیتال بیت‌پین، کافی‌ است عضو صرافی بیت‌پین باشید و وارد صفحه ساخت گیفت کارت کریپتویی شوید و به میزان دلخواه، کارت هدیه ارز دیجیتال اختصاصی با تصاویر خوش‌رنگ و درج متن دلخواه، انتخاب کنید و بسازید.

برای ساخت کارت هدیه‌ کریپتویی به میزان دلخواه، کافی‌ است طبق مراحل زیر عمل کنید:

۱. وارد حساب کاربری خود در بیت‌پین شده و روی نام کاربری خود کلیک کنید.


۲. در پنجره‌ باز شده، روی لینک کارت هدیه کلیک کنید.


آموزش ساخت کارت هدیه کریپتو

۳. در صفحه‌ جدید، روی عبارت ساخت کارت هدیه کلیک کنید.


۴. در صفحه‌ بعدی، تصویر کارت هدیه را انتخاب و اسکرول کنید. در کادرهای مربوطه، متن دلخواه را وارد، ارز دیجیتال موردنظر را انتخاب و میزان آن را مشخص کنید.۵. در مرحله‌ بعد، اگر به لیست کارت پستال‌ها برگردید، شاهد محل قرارگیری متن وارد شده بر روی کارت خواهید بود. پس از تعیین تصویر، متن و میزان ارز دیجیتال، روی کلید ایجاد کارت کلیک کنید.۶. در پنجره باز شده، کد گیفت کارت، تصویر کارت پستال را مشاهده می‌کنید. شما می‌توانید شماره کارت هدیه را کپی و برای دوستان یا آشنایان خود ارسال و یا از طریق پیام‌رسان‌های واتس‌اپ و تلگرام به اشتراک بگذارید.۷. برای دریافت کارت هدیه نیز کافی است وارد صفحه کارت هدیه بیت‌پین شده و روی دریافت کارت هدیه کلیک کنید.

۸. در صفحه جدید، شماره کارت هدیه را وارد کرده و روی کلید دریافت کلیک کنید.۹. در صورت صحیح بودن کد گیفت کارت، موجودی کارت هدیه به کیف پول بیت‌پین کاربری‌تان اضافه می‌شود.

نکته: برای ایجاد، ارسال و دریافت کارت هدیه ارز دیجیتال، می‌بایست هم فرستنده و هم گیرنده هدیه، عضو بیت‌پین باشند.

راهنمای ویدئوییبه روز شده در: 01/08/2022

این مقاله مفید بود؟

بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

لغو

خیلی ممنون!