مقالاتی در مورد: راهنمای اپلیکیشن بیت‌پین

چگونه گیفت کارت(کارت هدیه) بسازیم و استفاده کنیم؟

همان طور که از نامش پیداست، گیفت کارت کریپتویی بیت‌پین، یک کارت هدیه ارز دیجیتال است. برای ساخت و ارسال کارت هدیه ارز دیجیتال بیت‌پین، کافی‌ است وارد صفحه ساخت گیفت کارت کریپتویی شوید و به میزان دلخواه، کارت هدیه ارز دیجیتال اختصاصی با تصاویر خوش‌رنگ و درج متن دلخواه، انتخاب کنید و بسازید.

برای ساخت کارت هدیه‌ کریپتویی به میزان دلخواه، کافی‌ است طبق مراحل زیر عمل کنید:

۱. وارد حساب کاربری خود در بیت‌پین شده و روی نام کاربری خود کلیک کنید.


۲. در پنجره‌ باز شده، روی[ لینک کارت هدیه](https://bitpin.ir/gift) کلیک کنید.۳. در صفحه‌ جدید، روی عبارت ساخت کارت هدیه کلیک کنید.۴. در صفحه‌ بعدی، تصویر کارت هدیه را انتخاب و اسکرول کنید. در کادرهای مربوطه، متن دلخواه را وارد، ارز دیجیتال موردنظر را انتخاب و میزان آن را مشخص کنید.
همچنین میتوانید متن دلخواه را بر روی کارت هدیه خود تایپ کنید.۵. در پنجره باز شده، کد گیفت کارت، تصویر کارت پستال را مشاهده می‌کنید. شما می‌توانید شماره کارت هدیه را کپی و برای دوستان یا آشنایان خود ارسال و یا از طریق پیام‌رسان‌های واتس‌اپ و تلگرام به اشتراک بگذارید.۶. اگر از دوستان‌تان گیفت کارتی هدیه گرفته‌اید نیز می‌توانید در این صفحه روی دریافت کارت هدیه کلیک کنید و در صفحه‌ی بعد کد مورد نظر را وارد کنید تا به کیف پول‌تان اضافه شود.
۸. در صورت صحیح بودن کد گیفت کارت، موجودی کارت هدیه به کیف پول بیت‌پین کاربری‌تان اضافه می‌شود.

نکته: برای ایجاد، ارسال و دریافت کارت هدیه ارز دیجیتال، می‌بایست هم فرستنده و هم گیرنده هدیه، عضو بیت‌پین باشند.

راهنمای ویدئوییبه روز شده در: 23/07/2023