مقالاتی در مورد: واریز و برداشت

چگونه رمزارز برداشت کنم؟

برای برداشت رمزارز، به کیف پول بیت‌پین خود مراجعه کنید. در این قسمت می‌توانید دکمه «برداشت» را مستقیماً انتخاب کنید و سپس ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید، یا در کیف پول خود به حساب اصلی وارد شوید و در جلوی نام رمزارزهای خود، دکمه برداشت را فشار دهید.


سپس


در صفحه جدید، شبکه موردنظر را انتخاب و میزان برداشت و آدرس مقصد را نیز وارد کنید.

نکته: دقت کنید که شبکه‌ای که در این قسمت انتخاب می‌کنید، حتماً با شبکه‌ای که در آدرس مقصد آن را کپی کرده‌اید، یکسان باشد.پس از زدن دکمه درخواست برداشت، اطلاعات برداشت به‌صورت خلاصه نمایش داده می‌شوند. در صورت صحیح بودن همه موارد، دکمه ادامه را بزنید.کد تایید اول و دوم را وارد کنید. دقت کنید که داخل هر کادر، روش ارسال کد برای شما نوشته شده است. برای مثال در عکس زیر در کادر اول باید کدی که در ایمیل ارسال می‌شود و در کادر دوم کدی که به پیامک شما ارسال شده است را وارد کنید.


نکته: دقت داشته باشید که شبکه ارز موردنظر باید دقیقا شبکه‌ای باشد که در کیف پول مقصد آمده است. در غیر این صورت انتقال شما انجام نخواهد شد.

نکات مهم


برای دریافت کد در ایمیل، مطمئن شوید که در حال چک کردن همان آدرسی هستید که در بیت‌پین با آن ثبت‌نام کرده‌اید.
ممکن است ایمیل در پوشه‌هایی به جز این‌باکس مانند پروموشن، اسپم، جانک، هرزنامه، ارسال شده باشد؛ لذا در صورت دریافت نکردن کد، همه پوشه‌های ایمیل خود را بررسی کنید.
هر کد را در کادر مخصوص خود وارد کنید. به‌عنوان مثال، کدی که از پیامک دریافت می‌کنید را در همان کادر بنویسید و کدی که از ایمیل دریافت نموده را در کادر خود بنویسید.
در صورت درخواست چندین باره کد، آخرین کد ارسالی معتبر است.
عدم دریافت پیامک به‌صورت لحظه‌ای ممکن است به اختلال در دکل‌های مخابراتی مرتبط باشد و از حیطه کنترل بیت‌پین خارج است.


راهنمای ویدیویی
به روز شده در: 19/03/2024