مقالاتی در مورد: واریز و برداشت

آموزش اضافه کردن توکن در تراست ولت

گاهی بعد از انتقال دارایی به تراست ولت، مقدار رمزارز واریز شده به کیف پول نمایش داده نمی‌شود. در چنین شرایطی باید توکن موردنظر را به‌صورت دستی و طی گام‌های زیر، به تراست ولت اضافه کنید:

ابتدا به قسمت تاریخچه بروید.سپس وارد بخش برداشت‌ها شوید و در ردیف تراکنش مربوطه، اطلاعات بیشتر را بزنید.حالا روی لینک تراکنش ضربه بزنید (اگر از نسخه دسکتاپ استفاده می‌کنید، در ردیف تراکنش گزینه بلاکچین را بزنید).نکته: انتقال‌های داخلی (از بیت‌پین به بیت‌پین)، هش تراکنش و در نتیجه لینک بلاک‌چین ندارند.

بعد از زدن لینک تراکنش، به شبکه مربوطه منتقل می‌شوید. در اینجا باید آدرس کانترکت رمزارز را کپی کنید.پس از کپی کردن آدرس کانترکت، به تراست ولت مراجعه کرده و در صفحه اصلی، دکمه بالا سمت راست اپلیکیشن را بزنید.در صفحه بعد، آیکون + بالا سمت راست صفحه را انتخاب کنید.حالا باید شبکه بلاکچین موردنظر را انتخاب و آدرس کانترکت را در بخش Address وارد کنید. دقت کنید که شبکه به‌صورت پیش‌فرض روی اتریوم قرار دارد.با کپی کردن آدرس کانترکت در کادر مربوطه، فیلدهای بعد به‌صورت خودکار پر می‌شوند. در نهایت با زدن دکمه Import توکن موردنظر به تراست ولت اضافه شده و می‌توانید موجودی مربوط به آن را در کیف پول خود مشاهده کنید.

به روز شده در: 27/03/2024