مقالاتی در مورد: امنیت حساب کاربری

چطور ورود دو مرحله‌ای را فعال کنم؟

به‌منظور حفظ امنیت حساب کاربران، بیت‌پین فعال‌سازی ورود دو مرحله‌ای با اپلیکیشن را پیشنهاد می‌کند. برای استفاده از این امکان ابتدا می‌بایست نرم افزار Google Authenticator یا Microsoft Authenticator را نصب کنید. (پیشنهاد ما نرم‌افزار گوگل شرکت گوگل است.)

نرم افزار Google Authenticator:

لینک دانلود اپلیکیشن اندروید
لینک دانلود اپلیکیشن iOS

نرم افزار Microsoft Authenticator:

لینک دانلود اپلیکیشن اندروید
لینک دانلود اپلیکیشن ios


در این راهنما، می‌خواهیم فعال‌سازی ورود دومرحله‌ای از طریق Google Authenticator را آموزش دهیم. برای این کار، ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و در قسمت تنظیمات حساب کاربری، وارد بخش امنیت* شوید و گزینه ورود دو مرحله‌ای را انتخاب کنید.حالا اپلیکیشن Google Authenticator را اجرا کرده و دکمه + را بزنید.در مرحله بعد، با انتخاب گزینه Scan a QR Code می‌توانید کد QR تنظیمات را اسکن کنید تا ورود دومرحله‌ای بیت‌پین به اپلیکیشن گوگل آتنتیکیتور اضافه شود.

همچنین می‌توانید از گزینه «Enter a setup key» استفاده کنید و با کپی کردن کد اختصاصی بیت‌پین خود در آنجا، پروفایل مربوطه را در گوگل آتنتیکیتور بسازید.با انجام مراحل فوق، بیت‌پین به لیست کدهای نرم‌افزار آتنتیکیتور اضافه شده و یک کد در اختیار شما قرار می‌دهد.

اکنون باید رمز عبور و کد تولید شده در نرم افزار را در کادرهای مخصوص خود وارد و ذخیره کنید تا تنظیمات مربوطه فعال شود.

در مرحله بعد با توجه به اینکه قبلا ورود دومرحله‌ای شما روی چه حالتی بوده، کد تایید برایتان ایمیل یا پیامک خواهد شد.بعد از فعال‌سازی ورود دو مرحله‌ای، هنگام ورود به بیت‌پین باید رمز ورود دومرحله‌ای را هم وارد کنید.


نکته: پس از تغییر ورود دومرحله‌ای، تا 24 ساعت امکان برداشت ریالی و رمزارزی نخواهید داشت.

راهنمای ویدئوییبه روز شده در: 20/03/2024