مقالاتی در مورد: واریز و برداشت

نحوه اضافه کردن توکن‌های اسمارت‌چین در متامسک

برای انتقال ارز موردنظر خود از شبکه اسمارت‌چین به کیف پول متامسک، ابتدا باید «Main Net» اسمارت‌چین را در متامسک خود اضافه و بعد برای افزودن توکن موردنظر خود اقدام کنید.
برای اضافه کردن «Main Net» اسمارت‌چین ابتدا وارد کیف پول متامسک خود شوید و در بالای صفحه و در سمت راست کیف پول خود گزینه «Ethereum Mainnet» را انتخاب کنید؛ سپس در پنجره باز شده گزینه آخر یعنی «Add Network» را انتخاب کنید.سپس در صفحه جدید، موارد خواسته شده را به شکل زیر کامل کنید و در انتها گزینه «save» را بزنید.

Network Name: Smart Chain

New RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org

ChainID: 56

Symbol: BNB

Block Explorer URL: https://bscscan.comپس از انجام این موارد «Main Net» یا شبکه اسمارت‌چین اضافه می‌شود. حال برای اضافه کردن توکن موردنظر، کافی است در پایین کیف پول خود گزینه «Import Tokens» را انتخاب کنید. در صفحه بعد با جای‌گذاری اسمارت کانترکت ارز موردنظر خود، می‌توانید آن ارز را به کیف پول‌تان اضافه کنید.

روش پیدا کردن اسمارت کانترکت توکن‌های انتقال داده شده از کیف پول بیت‌پینابتدا به تاریخچه برداشت بیت‌پین مراجعه کنید و بر روی لینک بلاک‌چین ارز موردنظر مطابق تصویر زیر کلیک کنید.انتقال‌های داخلی (از بیت‌پین به بیت‌پین)، هش تراکنش و در نتیجه لینک بلاک‌چین ندارند.

بعد از کلیک کردن این قسمت به شبکه منتقل می‌شوید. مطابق تصویر زیر آدرس کانترکت را کپی کنید.

به روز شده در: 19/03/2024