مقالاتی در مورد: واریز و برداشت

نحوه دریافت و ارسال ارز در تراست ولت؟

ارسال ارز از تراست ولت به بیت‌پینمثال: ارسال اتریوم در کیف پول تراست ولت
برای این کار روی «Ethereum» کلیک کرده تا کیف پول اتریوم شما در «Trust Wallet» باز شود.در صفحه باز شده روی «Send» کلیک کنید.در این قسمت تراکنش آدرس مقصد و مقدار رمزارز که می‌خواهید ارسال کنید را وارد کنید و بر روی گزینه «Continue» کلیک کرده.حالا در صفحه باز شده تراکنشی که می‌خواهید انجام دهید را «Confirm» کنید.
البته بعد از تأیید تراکنش، عبارت «Confirm» نمایش داده می‌شود، که چون در این قسمت، ما هنوز هیچ اتریومی وارد آن نکرده‌ایم، عبارت «INSUFFICIENT ETH BALANCE» نمایش داده شده است.

نکته : برای ارسال ارز از تراست ولت به بیت‌پین، ابتدا شبکه ارز را در بیت‌پین چک کرده و در تراست ولت همان شبکه را انتخاب کنید.

ارسال ارز از بیت‌پین به تراست ولتمثال: ارسال اتریوم به کیف پول تراست ولت
برای این کار دوباره روی «Ethereum» کلیک کرده تا کیف پول اتریوم شما در کیف پول Trust Wallet باز شود. حالا روی «Receive» کلیک کنید.حالا در صفحه باز شده می‌توانید آدرس اتریوم‌تان را با کلیک روی «Copy»، کپی کرده یا کد QR آن را اسکن کنید. پس از ارسال یا دریافت اتریوم یا توکن‌های اتریوم، این آدرس در کیف پول «Trust Wallet» به‌عنوان یک آدرس معتبر ذخیره می‌شود.
نکته : برای انتقال ارز از بیت‌پین به تراست ولت در شبکه BEP20 می‌توانید آدرس توکن Smart Chain رو انتخاب نمایید و به آن منتقل نمایید. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای زیر مراجعه کنید:
آموزش اضافه کردن توکن در تراست ولت


برای آشنایی بیشتر با تراست ولت می‌توانید مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:
تراست (Trust Wallet) | آموزش کامل کیف پول Trust Wallet و شبکه اسمارت چین

به روز شده در: 23/07/2023