مقالاتی در مورد: امنیت حساب کاربری

چرا کد گوگل آتنتیکیتور اشتباه است؟

بعضی مواقع کد دریافت شده از برنامه گوگل آتنتیکیتور را که در بیت‌پین وارد می‌کنید، تایید نمی‌شود. این اتفاق به چند دلیل ممکن است ایجاد شود :

فعال‌سازی ناقص

فعال‌سازی ناقص آتنتیکیتور باعث ایجاد خطا در کد ایجاد شده می‌شود. از طریق مطلب زیر نسبت به فعال‌سازی صحیح گوگل آتنتیکیتور اطمینان پیدا کنید:
امنیت بیشتر حساب کاربری با گوگل آتنتیکیتور (Google Authenticator)


کد اشتباه

اگر کد وارد شده اشتباه باشد و چند بار این اشتباه تکرار شود سیستم نسبت به این اتفاق حساس می‌شود و یک ساعت هر کدی را نمی‌پذیرد. در این مواقع یک ساعت الی دو ساعت از وارد کردن هر نوع کد تاییدی خودداری کنید تا وضعیت به حالت عادی خود برگردد.

همگام‌سازی کد در گوگل آتنتیکیتور

برنامه گوگل آتنتیکیتور را اجرا کنید ، روی دکمه منو (سه نقطه) ضربه بزنید . به تنظیمات «Settings» بروید . سپس به بخش «Time Correction for Codes» بروید. گزینه همگام‌سازی «Sync now» را انتخاب کنید همین طور به قسمت تنظیمات گوشی و قسمت زمان و ساعت بروید و زمان را روی حالت اتومات بگذارید.همین طور به قسمت تنظیمات گوشی و قسمت زمان و ساعت بروید و زمان را روی حالت اتومات بگذارید

اشتباه بودن ساعت و تاریخ گوشی

اگر ساعت و تاریخ گوشی به‌روز نباشد و اشتباه باشد، کد اشتباه تلقی می‌شود. به تنظیمات گوشی بروید و تاریخ و زمان را به‌حالت خودکار دربیاورید.

به روز شده در: 01/08/2022

این مقاله مفید بود؟

بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

لغو

خیلی ممنون!