مقالاتی در مورد: معاملات و سفارشات

تفاوت خرید آسان و پلتفرم معاملاتی چیست؟

برای خریدوفروش در بیت‌پین دو روش کلی وجود دارد:

خرید آساندر خرید آسان، بیت‌پین به جای کاربران اقدام به سفارش‌گذاری و جمع آوری ارز مورد نیاز آنها از پلتفرم‌های مبادله می‌نماید.
این سفارش مخصوص کاربرانی است که علاقه‌مند به انجام سفارش به‌صورت سریع هستند. رمزارز خریداری شده می‌تواند در کیف پول شما قرار گرفته و یا مستقیم به کیف پول خارجی ارسال شود. در خرید آسان هنگام خرید یا فروش، قیمت معامله به شما نمایش داده می‌شود و در صورت تمایل با قیمت نمایش داده شده معامله خود را ثبت می‌کنید. بعد از ثبت معامله، خرید یا فروش شما بلافاصله با همان قیمت و بدون دریافت کارمزد دیگری در تاریخچه، و در قسمت سفارشات قابل مشاهده است. برای اطلاعات بیشتر راهنمای زیر را مطالعه بفرمایید:
خرید آسان چیست و چگونه انجام می‌شود؟


خرید با پلتفرم خرید و فروش


در پلتفرم معاملاتی بیت‌پین، سفارشات مختلفی وجود دارد. در این قسمت تمام معاملات شما بر اساس سفارش‌گذاری‌هایی می‌باشد که صورت می‌گیرد. در واقع تمام خرید و فروش‌ها بین کاربران صورت می‌گیرد و صرافی دخالتی ندارد. از این جهت که سفارشات شما بر اساس تقاضای باقی کاربرها باید کامل شود، ممکن است که سفارش شما با چند کاربر انجام شود و زمان‌بر باشد. درصد پر شده‌ سفارشات خود را می‌توانید در تاریخچه و در قسمت سفارشات ملاحظه کنید. برای آموزش انواع روش‌های سفارش‌گذاری در پلتفرم بیت‌پین به این مطلب مراجعه کنید:
انواع سفارشات در پلتفرم معاملات بیت‌پین

به روز شده در: 23/05/2023