مقالاتی در مورد: ثبت‌نام و احراز هویت

چگونه در بیت‌پین احراز هویت کنم؟

راهنمای متنی احراز هویت بیت‌پینبرای احراز هویت، بعد از ثبت‌نام در سایت به قسمت تکمیل حساب کاربری مراجعه کنید.

دقت کنید که احراز هویت در بیت‌پین در چند سطح مختلف انجام می‌شود. شما به محض ثبت‌نام کاربر سطح ۱ بیت‌پین هستید و هنگام احراز هویت در سطوح بالاتر قرار می‌گیرید. برای اطلاعات بیشتر درباره راهنمای سطوح کاربری بیت‌پین می‌توانید مطلب مقابل را مطالعه بفرمایید: سطوح کاربری در بیت‌پین


اولین مرحله احراز هویت، وارد کردن ایمیل کاربر است. بعد از وارد کردن ایمیل کاربر، کد تایید دریافت و در کادر نوشته می‌شود. اگر در مرحله ثبت‌نام ایمیل خود را وارد کرده باشید، در اولین مرحله احراز هویت از شما شماره همراه خواسته می‌شود؛ اما چنانچه در مرحله ثبت‌نام شماره همراه خود را وارد کرده باشید همان طور که توضیح داده شد، باید در این مرحله ایمیل متعلق به خود را در کادر وارد بفرمایید.


در مرحله بعد اطلاعات هویتی کاربر به‌همراه تصویر کارت ملی باید وارد شود.

دقت کنید که تصویر خوانا و با فرمت ‌JPEG باشد.


در مرحله بعدی باید اطلاعات بانکی و کارت بانکی خود را که به‌نام کاربر است ثبت شود. دقت کنید که شماره کارت و شماره شبا به‌نام کاربر و درست باشد.

اگر در این مرحله گزینه تایید سبز نشد، در وارد کردن شماره شبا و تعداد ارقام آن دقت کنیدبا رد کردن این مراحل می‌توانید کاربر سطح ۲ بیت‌پین باشید. برای احراز هویت سطح ۳ باید روی دکمه تکمیل پروفایل و ارتقا به سطح ۳ کلیک کنید.نکته: بعد از تکمیل مدارک توسط شما، کارشناسان بیت‌پین حداکثر تا ۲۴ ساعت مدارک شما را بررسی خواهند کرد.

برای ارتقا به سطح سه باید تعهدنامه همراه با عکس سلفی خود را آپلود کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا به راهنمای زیر مراجعه کنید:
چگونه تعهدنامه سطح ۳ را ارسال کنم؟

راهنمای ویدئوییبه روز شده در: 01/08/2022

این مقاله مفید بود؟

بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

لغو

خیلی ممنون!