مقالاتی در مورد: ثبت‌نام و احراز هویت

چگونه به سطح کاربری پایه بروم؟

برای ارتقا به سطح کاربری پایه در بیت‌پین، مراحل زیر باید طی شوند:

روی اسم خود و سپس ارتقا سطح کلیک کنید.اکنون در گام اول، باید به سطح کاربری پایه برسید که در ابتدا اگر حساب کاربری خود را با ایمیل ایجاد کرده باشید، باید شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد تایید دریافت شود. اگر هم با شماره موبایل حساب را ساخته بودید، باید ایمیل خود را وارد کنید.

در هر دو صورت، در گام بعد وارد فرم اطلاعات فردی می‌شوید که در اینجا باید نام، نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد کنید.دقت داشته باشید که کد ملی، تاریخ تولد و شماره موبایل شما در این مرحله با استفاده از سامانه‌های استعلام هویت متصل به سازمان ثبت احوال، تطبیق داده خواهند شد. در نتیجه اگر هریک از این اطلاعات را اشتباه وارد کنید یا اگر شماره موبایلی که وارد کرده بودید، به نام صاحب کد ملی نباشد، با خطا مواجه می‌شوید.

پس از وارد کردن اطلاعات فردی و تایید آن‌ها، در صفحه بعد باید اطلاعات بانکی خود (شماره کارت) را وارد کنید.در اینجا هم باید شماره کارت وارد شده، متعلق به صاحب کد ملی باشد تا احراز هویت شما انجام شود.

با زدن دکمه تایید، احراز هویت سطح پایه شما انجام شده و می‌توانید در ادامه برای استفاده از همه امکانات بیت‌پین، حساب کاربری خود را به سطح پیشرفته ارتقا دهید.

راهنمای ویدئوییبه روز شده در: 26/03/2024