مقالاتی در مورد: ثبت‌نام و احراز هویت

چگونه در بیت‌پین ثبت‌نام کنم؟

باز کردن حساب کاربری در بیت‌پین بسیار ساده و سریع است. برای باز کردن حساب کاربری در بیت‌پین، نیاز به ثبت‌نام دارید. برای این کار می‌توانید از شماره تلفن همراه یا ایمیل خود استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که شماره موبایل مورد استفاده، حتماً به نام خودتان باشد تا در مراحل احراز هویت با مشکل مواجه نشوید.

برای ایجاد حساب کاربری (ثبت‌نام) در بیت‌پین، گام‌های زیر را طی کنید:

ابتدا باید یک ایمیل یا شماره تلفن همراه وارد کنید و تیک قوانین و مقررات را بزنید. همچنین اگر کد دعوت از کسی دریافت کردید می‌توانید در این قسمت وارد کنید. توجه داشته باشید که اگر کد دعوت در این مرحله وارد نشود، پس از ثبت‌نام دیگر نمی‌توانید کد دعوت را وارد کنید.بعد از وارد کردن شماره همراه یا ایمیل خود، کد تایید برایتان ارسال می‌شود.در مرحله بعد رمز عبور خود را انتخاب کنید. رمز عبور باید دو ویژگی داشته باشه:

حداقل ۸ کاراکتر باشد.
شامل حرف و عدد باشد.ثبت‌نام شما تکمیل شد. بعد از ثبت‌نام، می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و از امکانات بیت‌پین استفاده کنید.

توجه: در صورتی که هنگام ثبت‌نام با خطای «کاربر با این شناسه وجود دارد» مواجه شدید، یعنی قبلاً با این شماره موبایل یا ایمیل ثبت نام کرده‌اید و باید از بخش ورود وارد شوید.

راهنمای ویدئوییبه روز شده در: 26/03/2024