مقالاتی در مورد: ثبت‌نام و احراز هویت

چگونه تعهدنامه سطح ۳ را ارسال کنم؟

برای ارتقا به سطح کاربری ۳ در بیت‌پین نیاز به احراز هویت آنلاین از طریق ارسال عکس شخصی طبق الگوی ارائه شده در این راهنما است. بدین منظور باید تصویری از چهره‌ خود در حالی که مدارک زیر را در دست گرفته‌اید، ارسال نمایید.

نمونه عکس قابل قبول


عکس باید به‌صورت معمولی بوده و حداقل به‌صورت زیر مشخصات واضح باشد.مدارکی که هنگام گرفتن تصویر باید در دست گرفته شود، عبارت است از:

کارت ملی
کارت بانکی
فرم تعهدنامه

نکات مهم جهت تهیه عکس احراز هویت۱- کارت ملی


کارت ملی خود را به گونه‌ای در دست بگیرید که مشخصات آن کاملا واضح و خوانا باشد.

در صورتی که کاربری کارت ملی ندارد، می‌تواند این گزینه را با شناسنامه جدید (شناسنامه عکس‌دار و دارای کد ملی) یا پاسپورت معتبر جایگزین کند.

۲- کارت بانکی


یکی از کارت‌های بانکی که قصد دارید از طریق آن واریز انجام دهید و آن را در پروفایل خود ثبت نموده‌اید را در دست بگیرید. برای راحتی می‌توانید آن را روی برگه تعهدنامه بچسبانید.
در صورت دلخواه، اطلاعاتی چون تاریخ انقضا و CVV2 را با برچسبی بپوشانید، اما نام دارنده و شماره کارت بانکی کاملا واضح باشد.

۳- متن تعهدنامه


فرمی که متن آن در زیر آمده است را به صورت دست‌نوشته روی یک کاغذ بنویسید، نام کامل به‌همراه تاریخ و امضا به‌صورت واضح در زیر آن قید شود.

نکته: از نوشتن متن با ماژیک خودداری نمایید.

اینجانب (نام نام خانوادگی) به کدملی (کد ملی) ضمن مطالعه و تایید قوانین استفاده از خدمات بیت‌پین، متعهد می‌گردم که حساب کاربری و مدارک خود را به‌منظور خریدوفروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در اختیار سایر افراد قرار ندهم و به درخواست شخص ثالث از جمله افراد و گروه‌های شبکه‌های اجتماعی و غیره اقدام به ایجاد حساب کاربری و خریدوفروش نکنم. در صورت تخلف، مسئولیت آن را اعم از مالی، قضایی و حقوقی به‌صورت کامل برعهده می‌گیرم
جهت احراز هویت در سایت بیت‌پین
نام و نام خانوادگی
امضا و تاریخ

سایر نکات مهممدارک باید کاملا خوانا و واضح باشند، عکس‌های تار و ناخوانا تایید نمی‌شوند.
تصاویر نباید به‌صورت آینه‌ای یا معکوس باشند.
کارت ملی را روی فرم تعهد نچسبانید.
رعایت حجاب اسلامی برای بانوان.

نمونه عکس های غیرقابل قبول:

به روز شده در: 01/08/2022

این مقاله مفید بود؟

بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

لغو

خیلی ممنون!